• „Wszystkie rzeczy mają czas, a swym zamierzonym biegiem przemija wszystko pod słońcem.” (Koh.3,1-2)

     • Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi, przyjaciela, nauczyciela języka angielskiego i wychowawcy

      Pana Profesora Adama Bordzio.

      Odszedł od nas 7 października 2022 roku.

      Był cenionym nauczycielem, szanowanym przez młodzież i współpracowników. Wszyscy docenialiśmy jego pracowitość, lojalność, uczciwość, a nade wszystko pogodę ducha.  Wychował i wykształcił wiele pokoleń młodzieży,  przekazując wiedzę i swoje życiowe pasje. Był szczery, autentyczny, pełen dobroci. Adamie dziękujemy za  wspólne lata, dni,  przeżywane chwile. Spoczywaj w pokoju.

      Koleżanki i Koledzy pogrążeni w żalu

     • Skorzystaj z bezpłatnego generatora zdjęć do mLegitymacji

     • Rozpoczynający się rok szkolny wiąże się z wyrabianiem legitymacji przez uczniów. Jako, że szkoła przystąpiła do programu mLegitymacja, uczniowie szkoły mogą skorzystać z bezpłatnego narzędzia dostępnego w Internecie w celu przygotowania odpowiedniego zdjęcia do elektronicznego dokumentu legitymacyjnego.

      Bezpłatny Generator Zdjęć pozwoli uzyskać taką fotografię, która spełni wszystkie kryteria zdjęć do mLegitymacji. Fotografię do mLegitymacji można samodzielnie wykonać w domu. Jedyne, czego potrzebujesz to smartfon. Załaduj zdjęcie ze swojej galerii lub wykonaj nowe, a Bezpłatny Generator Zdjęć zadba o to, by fotografia była dobrze wykadrowana i przycięta. Nie musisz martwić się o tło ‒ narzędzie automatycznie je usunie. Trzeba pamiętać, by przed wykonaniem zdjęcia zdjąć czapkę lub inne nakrycia głowy.

      Fotografia do mLegitymacji musi spełniać kilka podstawowych kryteriów:

      • osoba widoczna na zdjęciu powinna patrzeć w kierunku obiektywu,
      • twarz osoby pozującej do zdjęcia ma być ustawiona prosto,
      • oświetlenie twarzy powinno być równomierne.

      Obsługa Bezpłatnego Kreatora do zdjęć jest bardzo prosta i na pewno każdy sobie z nią poradzi. Jak skorzystać z Bezpłatnego Generatora do zdjęć?

      1. Wejdź w przeglądarkę internetową w swoim telefonie, a następnie skorzystaj z linku https://passport-photo.online/pl/zdjecie-do-mlegitymacji.
      2. Wciśnij żółty przycisk “Zrób zdjęcie” lub wybierz fotografię zapisaną na Twoim smartfonie.
      3. Wciśnij przycisk z napisem “Pobierz”.
      4. Zapisz zdjęcie na urządzeniu, z którego korzystasz.

      Tak przygotowaną fotografię można wykorzystać do mLegitymacji, którą będziesz się identyfikował. Jak widzisz, cały proces przygotowania zdjęcia jest niezwykle łatwy i zajmuje nie więcej niż minutę!

      Bezpłatny Kreator Zdjęć do mLegitymacji można znaleźć pod adresem:

      https://passport-photo.online/pl/zdjecie-do-mlegitymacji