Olimpiady 2014/2015

Nazwa OlimpiadyOsiągnięciaUczestnicyOpiekun
Konkurs „Matura z Białym Orłem”LaureatAgata Olszewska 3A
Dominika Gobczyńska 2D
Małgorzata Kap
Olimpiada Języka AngielskiegoAwans do etapu ustnegoWojciech Ciszewski 2BDorota Zielińska
Konkurs biologiczno- chemiczny w ramach projektu „Z WAT nauka jest fascynująca”Awans do finałuKarolina Barwicka 3CMałgorzata Krzesicka
Wioletta Harmuszkiewicz
Konkurs matematyczno- fizyczny w ramach projektu „Z WAT nauka jest fascynująca”Awans do finałuPiotr Przestrzelski 3B
Weronika Łajewska 3B

Barbara Górowska
Mirosław Bogdan
Olimpiada Tradycje powstań narodowowyzwoleńczych na Podlasiu 1794-1945V miejsce w FinaleAgata Olszewska 3AMałgorzata Kap
Olimpiada AstronomicznaAwans do zawodów II stopniaGabriel Murawski 3CMirosław Bogdan
Olimpiada Lingwistyki MatematycznejAwans do półfinałuFilip Ejlak 1B
Eryk Kijewski 2B
Michał Przełomski 2B
Piotr Przestrzelski 3B
Barbara Górowska
Jan Żukowski
Olimpiada HistorycznaAwans do zawodów II stopniaAgata Olszewska 3A
Łukasz Bartosiewicz 2D
Małgorzata Kap
Olimpiada InformatycznaAwans do II zawodów stopniaEryk Kijewski 2B
Michał Bronikowski 2B
Marek Gałaszewski
Olimpiada ChemicznaAwans do II etapuJan Sawicki 3CWioletta Harmuszkiewicz
Olimpiada GeograficznaAwans do II etapuMichał Bronikowski 2B
Eryk Dobaj 1E
Filip Ejlak 1B
Michał Jurewicz 1B
Mateusz Moroz 3 F
Michał Przełomski 2B
Zuzanna Reszczyńska 1B Piotr Wasilewski 1B
Jakub Wróblewski 2B
Krzysztof Reszczyński
Olimpiada SolidarnościAwans do II etapuZuzanna Kościuch 2D
Klaudia Judzewicz
Małgorzata Kap
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymAwans do eliminacji okręgowychFilip Ejlak 1B
Karolina Bielecka 1B
Piotr Wasielwski 1B
Jan Bielecki
Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoAwans do etapu okręgowegoGabriela Kulbacka 1C
Katarzyna Makarewicz 2 E
Agata Milewska 2 D
Martyna Sienkiewicz 2 E
Zuzanna Kościuch 2 D
Karolina Kęcka 2 D
Marek Urbanowicz
Małgorzata Powichrowska
Olimpiada MatematycznaAwans do II zawodów stopniaWojciech Ciszewski 2B
Eryk Kijewski 2B
Jan Żukowski
Olimpiada Wiedzy EkologicznejAwans do etapu okręgowegoZuzanna Witkowska 1C
Aleksandra Bziom 2C
Małgorzata Krzesicka
Olimpiada o Diamentowy indeks AGHAwans do II etapuJanczylik Maria 3B
Ciszewski Wojciech 2B
Wróblewski Jakub 2B
Łajewska Weronika 3B
Trzasko Magdalena 3B
Matulewicz Rafał 3E
Moroz Mateusz 3F
Szałaj Marcin 3C
Mirosław Bogdan
Teresa Łaskowska
Krzysztof Reszczyński
Barbara Górowska
Jan Żukowski
Wioletta Harmuszkiewicz
Małgorzata Bogdan

XIII Mistrzostw Polski w Grach
Matematycznych i Logicznych
Awans do półfinałuDominik Bordzio 1 B
Filip Ejlak 1B
Patryk Łempio 1B
Piotr Wasilewski 1B
Barbara Górowska
Podlaski Konkurs ChemicznyAwans do II etapuKarolina Anuszkiewicz 3C
Karolina Barwicka 3C
Anna Łukuć 3C
Elwira Miłun 3C
Gabriel Murawski 3C
Jan Sawicki 3C
Joanna Strzała 3C
Marcin Szałaj 3C
Wioletta Harmuszkiewicz