Olimpiady 1970-2006

2005/2006

  1. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Elwira Liszewska – I miejsce
    • Ilona Pohlmann
    • Szymon Kubiak
    • Paulina Rosińska
  2. Olimpiada Języka Niemieckiego
    • Patrycja Czarniecka
  3. Olimpiada Języka Łacińskiego
    • Aleksandra Kruchelska
  4. Olimpiada Histroyczna
    • Piotr Gryguć – VI miejsce
  5. Olimpiada Wiedzy o Polsce i ¦wiecie Współczesnym
    • Szymon Zaręba – III miejsce
    • Arkadiusz Ołdyński – XVII miejsce
  6. Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
    • Aleksandra Grabowska
    • Kamil Szymański
    • Robert Aneszko
  7. Olimpiada Geograficzna
    • Aleksandra Grabowska
    • Marek Majewski
    • Paweł Bogdan
  8. Olimpiada Teologii Katolickiej
    • Karol Żukowski

2004/2005

  1. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Lidia Ożarowska – III miejsce
    • Magdalena Ułas
    • Paulina Gorlewska
    • Ewelina Chmielewska
  2. Olimpiada Języka Łacińskiego
    • Lidia Ożarowska – II miejsce
    • Magdalena Ułas
  3. Olimpiada Języka Angielskiego
    • Lidia Ożarowska
  4. Olimpiada Geograficzna
    • Tomasz Bujwid
    • Agnieszka Grzymkowska
  5. Olimpiada Nautologiczna
    • Tomasz Bujwid
  6. Olimpiada Fizyczna
    • Dominik Bartkiewicz
  7. Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
    • Mateusz Łach
    • Aleksandra Grabowska
  8. Olimpiada Historyczna
    • Szymon Zaręba – IX miejsce
  9. Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka
    • Krzysztof Gajdziński – XVI miejsce
  10. Olimpiada Języka Francuskiego
    • Marta Walulik

2003/2004

  1. Olimpiada Geograficzna
    • Maciej Falkowski
  2. Olimpiada Nautologiczna
    • Maciej Falkowski
  3. Olimpiada Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej
    • Bogusława Kuć
    • Lidia Ożarowska
  4. Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka
    • Anna Szlaszyńska
  5. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Paulina Gorlewska
  6. Olimpiada „Losy Polaków na Wschodzie”
    • Bartłomiej Oszkinis

2002/2003

  1. Olimpiada Języka Łacińskiego
    • Aleksandra Siemaszko – II miejsce
  2. Olimpiada Matematyczna
    • Adam Iwanicki
  3. Olimpiada Informatyczna
    • Adam Iwanicki
  4. Olimpiada Fizyczna
    • Adam Iwanicki
    • Szymon Wałejko
  5. Olimpiada Geograficzna
    • Małgorzata Kot
    • Maciej Falkowski
    • Andrzej Lauryn
  6. Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka
    • Anna Trocka
  7. Olimpiada Wiedzy o Polsce i ¦wiecie Współczesnym
    • Justyna Lewczuk
  8. Misyjna Olimpiada Znajomo¶ci Afryki
    • Karolina Jaskólska
    • Kamila Jaskólska

2001/2002

  1. Olimpiada Nautologiczna
    • Maksymilian Roszyk – I miejsce
    • Paweł Majewski
  2. Olimpiada Geograficzna
    • Maksymilian Roszyk – IV miejsce
    • Paweł Majewski
    • Karolina Grudzińska
  3. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Maksymilian Roszyk – III miejsce
    • Bogumiła Leszczyńska
    • Olga Kobus
  4. Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka
    • Wojciech Urbanowicz – II miejsce
    • Wojciech Malesiński
  5. Olimpiada Wiedzy o Polsce i ¦wiecie Współczesnym
    • Wojciech Malesiński – IV miejsce
    • Tomasz Piechocki
  6. Olimpiada Informatyczna
    • Paweł Grajewski
  7. Olimpiada Fizyczna
    • Adam Iwanicki
  8. Olimpiada "Losy Polaków na Wschodzie"
    • Anna Trocka

2000/2001

  1. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Ewelina Wiszniewska – I miejsce
    • Magdalena Czupryńska
    • Ewelina Stygar
    • Bogumiła Leszczyńska
  2. Olimpiada Wiedzy o AIDS
    • Anna Trocka – I miejsce
  3. Olimpiada Geograficzna
    • Paweł Majewski
    • Tomek Piechocki
    • Maksymilian Roszyk
  4. Olimpiada "Losy Polaków na Wschodzie"
    • Ewelina Sójkowska

1999/2000

  1. Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka
    • Justyna Trocka – VII miejsce
  2. Olimpiada Geograficzna
    • Paweł Majewski – VI miejsce
    • Maksymilian Roszyk
  3. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Magdalena Czupryńska

1998/1999

  1. Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka
    • Marcin Szlaszyński – VIII miejsce
  2. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Magdalena Zielińska – I miejsce
    • Anna Guryńska – III miejsce
  3. Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
    • Kamil Winnik

1997/1998

  1. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Magdalena Kolenkiewicz
  2. Olimpiada Informatyczna
    • Szymon Kuklewicz

1996/1997

  1. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Alicja Cie¶lukowska
  2. Olimpiada Języka Angielskiego
    • Michał Szypulski – VIII miejsce

1995/1996

  1. Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka
    • Julita Tumidajewicz – XIV miejsce
  2. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Marta Zawadzka – I miejsce
    • Barbara Michałowska

1994/1995

  1. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Andżelika Godek – II miejsce
  2. Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka
    • Marcin Mazur
  3. Olimpiada Wiedzy Teologicznej
    • Magdalena Kosińska – II miejsce
    • Marcin Mazur

1993/1994

  1. Olimpiada Informatyczna
    • Janusz Jurski
  2. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Andżelika Godek

1992/1993

  1. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Monika Karpińska – II miejsce

1991/1992

  1. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Anna Kalska – XII miejsce
  2. Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
    • Marzena Rant

1990/1991

  1. Olimpiada Filozoficzna
    • Agnieszka Koza

1989/1990

  1. Olimpiada Języka Niemieckiego
    • Magdalena Sójka

1988/1989

  1. Olimpiada Geograficzna
    • Hanna Sta¶kiewicz – V miejsce

1987/1988

  1. Olimpiada Wiedzy o Polsce i ¦wiecie Współczesnym
    • Dariusz Hołub

1981/1982

  1. Olimpiada Biologiczna
    • Jacek Bilbin

1980/1981

  1. Olimpiada Języka Rosyjskiego
    • Jacek Karpowicz

1979/1980

  1. Olimpiada Wiedzy o Polsce i ¦wiecie Współczesnym
    • Jarosław Szczypień
    • Jacek Makarewicz

1978/1979

  1. Olimpiada Astronomiczna
    • Bogdan Augustynowicz
  2. Olimpiada Języka Rosyjskiego
    • Bożena Kowalska
  3. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Bożena Racis

1977/1978

  1. Olimpiada Wiedzy o Polsce i ¦wiecie Współczesnym
    • Wiesław Orłowski

1976/1977

  1. Olimpiada Wiedzy o Polsce i ¦wiecie Współczesnym
    • Andrzej Matusiewicz
  2. Olimpiada Historyczna
    • Bożena Racis

1974/1975

  1. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Marek Urbanowicz

1973/1974

  1. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Bożena Chlabicz
  2. Olimpiada Matematyczna
    • Adam Gajda

1972/1973

  1. Olimpiada Matematyczna
    • Adam Gajda


1970/1971

  1. Olimpiada Języka Rosyjskiego
    • Małgorzata Kuczyńska – VII miejsce