Hall of Fame

I. Krzysztof Leszczyński

  1. Brązowy Medalista XXIII Międzynarodowej Olimpiady Informatycznej
  2. Srebrny Medalista XII Bałtyckiej Olimpiady Informatycznej
  3. Srebrny Medalista XVIII Olimpiady Informatycznej Centralnej Europy
  4. Laureat I miejsca XVIII Olimpiady Informatycznej
  5. Laureat II miejsca XVII Olimpiady Informatycznej

II. Eryk Kijewski

  1. Laureat III miejsca XXII Olimpiady Informatycznej
  2. Finalista XXI Olimpiady Informatycznej
  3. Awans do II etapu XXIII Olimpiady Informatycznej

III. Kamil Dębowski

  1. Laureat III miejsca XX Olimpiady Informatycznej
  2. Awans do II etapu XVIII Olimpiady Informatycznej
  3. Awans do II etapu XIX Olimpiady Informatycznej

IV. Konrad Kijewski

  1. Laureat III miejsca XIX Olimpiady Informatycznej
  2. Awans do II etapu XVIII Olimpiady Informatycznej

V. Mateusz Olszewski

  1. Laureat III miejsca XXVI Olimpiady Informatycznej
  2. Awans do II etapu XXV Olimpiady Informatycznej

 VI. Piotr Leszczyński

  1. Finalista z wyróżnieniem XV Olimpiady Informatycznej
  2. Awans do II etapu XIV Olimpiady Informatycznej

 VII. Paweł Grajewski

  1. Finalista IX Olimpiady Informatycznej
  2. Awans do II etapu VIII Olimpiady Informatycznej

VIII. Adam Iwanicki

  1. Finalista X Olimpiady Informatycznej
  2. Awans do II etapu IX Olimpiady Informatycznej

IX. Łukasz Wałejko

  1. Finalista XVIII Olimpiady Informatycznej
  2. Awans do II etapu XVII Olimpiady Informatycznej

X. Janusz Jurski

  1. Finalista I Olimpiady Informatycznej

XI. Piotr Gaiński

  1. Awans do II etapu XXIII Olimpiady Informatycznej
  2. Awans do II etapu XXIIV Olimpiady Informatycznej

XII. Mateusz Kitlas

  1. Awans do II etapu XVII Olimpiady Informatycznej
  2. Awans do II etapu XVI Olimpiady Informatycznej

XIII. Tomasz Siłkowski

  1. Awans do II etapu XXIV Olimpiady Informatycznej
  2. Awans do II etapu XXV Olimpiady Informatycznej

XIV. Michał Bronikowski

  1. Awans do II etapu XXII Olimpiady Informatycznej

XV. Kamil Gorlo

  1. Awans do II etapu XI Olimpiady Informatycznej

XVI. Szymon Kuklewicz

  1. Awans do II etapu V Olimpiady Informatycznej

XVII. Anna Łowczyńska

  1. Awans do II etapu XI Olimpiady Informatycznej