Blog Erasmus +

Kolejny sukces I LO!

Posted by MiBo on 20 marca 2019
0
Category: Newsy
Nasza szkoła została wyróżniona złotą tarczą w rankingu od lat przygotowywanym przez „Perspektywy”. Ulokowaliśmy się na 158. pozycji wśród wszystkich szkół w Polsce, na piątym miejscu w województwie podlaskim i na pierwszym w Suwałkach. Nasze liceum niezmiennie pozostaje najwyżej notowaną szkoła w mieście.

Sukces w XLV Olimpiadzie Wiedzy Technicznej!

Posted by MiBo on 20 marca 2019
0
Category: Newsy
Miło nam poinformować, że Władysław Sowul uczeń klasy I B awansował do zawodów III stopnia XLV Olimpiady Wiedzy Technicznej. Władkowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
W ramach integracji międzyklasowej dnia 1 marca 2019 roku klasy 2C  i 2AB wraz z opiekunami: panią prof. Wiolettą Harmuszkiewicz oraz panem prof. Adamem Bordzio wybrały się do placówki Straży Granicznej w Kuźnicy Białostockiej. Uczestnicy mogli zobaczyć miejsca, które zwykle nie są dostępne dla turystów. Funkcjonariusze Straży Granicznej zaprezentowali nam, na czym polega ich praca. Poznaliśmy przebieg kontroli granicznej, zajrzeliśmy do centrum dowodzenia, mogliśmy pobawić się z jednym z psów służbowych. Wszyscy byli bardzo zainteresowani

Naukowe sukcesy szkolnych historyków

Posted by MiBo on 15 marca 2019
0
Category: Newsy
Dobra passa pasjonatów historii z naszej szkoły trwa. Po ogromnym sukcesie Jakuba J. Makarewicza (kl. IId), który jako jedyny z Suwałk zakwalifikował się do centralnego etapu Olimpiady Historycznej (z województwa podlaskiego zakwalifikowało się trzech uczniów), który odbędzie się 5-7 IV 2019 r. w Gdańsku. 7 marca 2019r. odbył się drugi etap Olimpiady Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego, w którym uczestniczyli Jakub J. Makarewicz i Piotr Radzewicz (kl. IIId). Awansowali oni do etapu centralnego olimpiady.

Spotkanie rodziców uczniów klas I-III

Posted by MiBo on 14 marca 2019
0
Category: Newsy
18.03.2019 r. poniedziałek 17.00 – 17.15 Aula szkolna ─ Spotkanie rodziców uczniów klas III z dyrekcją szkoły. Przedstawienie informacji o organizacji i przebiegu egzaminu maturalnego. godz. 17.15 Zebranie z rodzicami uczniów klas I-III ─ Informacja o bieżących osiągnięciach uczniów. Przekazanie informacji o zagrożeniu ocenami niedostatecznymi uczniów klas III. godz. 17.30 – 18.30 Zebranie otwarte ─ Konsultacje indywidualne z nauczycielami.