Olimpiada Przedsiębiorczości

 

Batalia o indeksy na Szkołę Główną Handlową w Warszawie rozpoczęta

W dniu 3 grudnia 2020 roku odbyła się Olimpiada z Przedsiębiorczości w której wzięło udział pięcioro naszych uczniów. Olimpiada okazała dosyć trudna, gdyż pytania zawierały wiele odpowiedzi oraz były ograniczone czasem, dodatkowo odejmowane były punkty: minus 0,5 pytania za 1 pkt oraz minus 1 pkt za 2 pkt. Wśród 742 uczestników wspaniałe poradzili sobie uczniowie naszej szkoły. Troje awansowało do etapu okręgowego i są nimi: Cezary Pendras, Karolina Budrewicz i Kacper Urbanowicz, z klasy międzynarodowej matury, którzy w marcu 2021 roku powalczą o finał i ewentualne indeksy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Duchem zespołu jest Pan Marian Malinowski konsultując i czuwając nad wszystkimi formalnościami, których było bardzo wiele, a także na spełnieniu wymagań stawianym uczestnikom olimpiady. Ciekawym jest też fakt, że Testu nie ukończyło 136 osób, co stanowi 3,8% biorących udział.

Gratulacje i dalszych sukcesów w zmaganiach o indeks na kolejnych etapach.

Zostaw odpowiedź