Sukcesy matematyczne naszych uczniów

W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie naszej szkoły, we współpracy ze swoimi nauczycielami, przygotowywali się do konkursów, turniejów i olimpiad matematycznych w których później brali udział. W ciągu całego roku uczniom udało się odnieść wiele sukcesów, m.in.:

 1. Bogumiła Żukowska i Radosława Żukowska brały udział w finale konkursu SIGNUM organizowanym przez Politechnikę Białostocką
 2. Powszechny Internetowy Konkurs Politechniki Warszawskiej – tytuł finalisty zdobył Mateusz Sulimowicz
 3. Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH:
  Aleksandra Jamróz, Hubert Ziajka – uczestnicy ostatniego etapu
  Piotr Kowalczyk i Mateusz Sulimowicz – uzyskali tytuł finalisty
 4. Jagielloński Turniej Matematyczny – Hubert Ziajka uzyskał tytuł finalisty
 5. W związku z zawieszeniem zajęć konkurs Kangur 2020 został  przeprowadzony drogą internetową.  Odbył się w dniach 28.05 i 29.05 za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl i  wzięło w nim udział 50 uczniów naszej szkoły. Bardzo dobry wynik uzyskali uczniowie:
  Jeleniewicz Wiktoria, Lenczewski Piotr, Wysocki Michał – 1A
  Wyróżnienia  otrzymali:
  Żukowska Bogumiła, Żukowska Radosława – 1A
  Rytwiński Karol, Taraszkiewicz Krzysztof – 1Bpp
  Bagan Zuzanna – 1Cpp
  Ziajka Hubert – 3B

Zostaw odpowiedź