Nauka w okresie walki z koronawirusem

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych uczniowie naszej szkoły zostają  objęci opieką przez nauczycieli. Wsparcie polega na przekazywaniu materiałów do samodzielnej pracy, spotkaniach na Skype lub na innych komunikatorach. Szczególną troską obejmujemy uczniów klas maturalnych.  Przekazuję uczniom i nauczycielom linki do strony MEN, gdzie zamieszczone są wszystkie niezbędne informacje o zdalnym nauczaniu. Proszę zapoznać się z podanymi informacjami i wykorzystać je podczas pracy z uczniami. Pracujemy nad platformą, która umożliwi kontakt młodzieży naszej szkoły z nauczycielami za pośrednictwem  naszej szkolnej strony internetowej.

https://www.gov.pl/web/edukacja/nauka-zdalna

https://www.gov.pl/web/edukacja/lekcje-z-internetu

www.gov.pl/zdalnelekcje

Proszę korzystać z zasobów wiedzy zawartych na następujących stronach internetowych:

 1. Epodreczniki.pl
 2. Portal wiedzy dla nauczycieli
 3. Strona Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i komisji okręgowych
 4. Podręcznik internetowy „Włącz Polskę!”
 5. Portal lektury.gov.pl
 6. Strona Centrum Nauki Kopernik
 7. Portale edukacyjne IPN: Portal edukacyjny Instytutu Pamięci Narodowej i Serwis IPN Przystanek historia
 8. Strona Krajowego Biura Programu eTwinning
 9. Serwis Ninateka
 10. Serwis Muzykoteka Szkolna
 11. Biblioteka Cyfrowa Polona
 12. Biblioteka Cyfrowa Ośrodka Rozwoju Edukacji
 13. Serwis Telewizji Polskiej
 14. Serwis Polskie Radio Dzieciom

Zostaw odpowiedź