Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole

21 marca br. w naszej szkole odbył się Międzyklasowy Turniej Charytatywny „Gramy i Pomagamy”. Klasy biorące udział w rozgrywkach: 1b, 1c, 2e, 2ef, 3ab, 3b i 3d. Turniej odbywał się na zasadzie „VolleyMix”,do gry przystąpiły drużyny mieszane. Bezkonkurencyjna okazała się klasa 2ef, która po zaciekłej walce sięgnęła po trofeum. Najlepszym zawodnikiem turnieju został uczeń tej klasy – Patryk Kawko, natomiast wśród dziewcząt najlepsza okazała się uczennica klasy 3ab – Kamila Harasimowicz. Podczas turnieju odbywał się również kiermasz ciast, gofrów i innych słodkości.

Integrację „Pierwszego” zwieńczyła belgijka, którą zatańczyliśmy wspólnie na długiej przerwie. Cała inicjatywa okazała się strzałem w dziesiątkę, a nasza szkoła po raz kolejny pokazała, że Pierwszy Dzień Wiosny może być okazją do wspólnej zabawy oraz do pomocy.

Zabraliśmy kwotę 629,10 zł, którą przeznaczyliśmy na pomoc rodzinie poszkodowanej w pożarze w miejscowości Jemieliste.

Szczególne podziękowania dla organizatorów: Karoliny Baluty, Wiktorii Dziurdź, Karola Gołębickiego oraz uczniów klasy II ef.

 

Zostaw odpowiedź