Uczniowie I LO zakończyli rok szkolny

Dziś,  w Auli im. prof. Edwarda Szczepanika, odbyła się  uroczystość zakończenia roku szkolnego. Było to radosne wydarzenie, gdyż naprawdę możemy poszczycić się bardzo wysokimi wynikami w nauce, sukcesami w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, sportowych. Wakacje są więc jak najbardziej zasłużone. Gośćmi na uroczystości byli: Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Wiceminister  Spraw Wewnętrznych i Administracji – pan Jarosław Zieliński, Wiceprezydent Miasta Suwałk – pani Ewa Sidorek, pan Tadeusz Szymańczyk – fundator nagrody – „Osobowość roku”.

Goście zgodnie podkreślali rangę naszego liceum, wskazując na osiągnięcia uczniów i wyzwania, które szkoła podejmuje. Wręczono nagrody, które były wyrazem uznania dla uczniów i absolwentów.

Z przyjemnością informujemy, że Absolwentką z najwyższymi wynikami w nauce została Małgorzata Makarewicz, która otrzymała nagrodę prof. Edwarda Szczepanika.

Tytuł „Osobowość roku” otrzymała Karolina Baluta.

Podziękowania za udział w VI Wojewódzkim Konkursie Historyczno-Literackim „By czas nie zaćmił i niepamięć” otrzymali uczniowie pana prof. Jana Bieleckiego : Łukasz Topolski, Kacper Achramowicz, Patryk Podbielski oraz Sandra Macierzyńska, która zajęła III miejsce.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości i uroczyście ogłaszamy  WAKACJE!

Do zobaczenia we WRZEŚNIU.

Zostaw odpowiedź