Turniej Mikołajkowy

6 grudnia w naszej szkole odbył się turniej mikołajowy zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Rywalizowały drużyna nauczycieli z drużyną uczennic. W drużynie nauczycieli zagrali:  p. Urszula Andruczyk, p. Marek Gałaszewski, p. Tadeusz Hrynaszkiewicz, p. Andrzej Kaszkiel, p. Maciej Makarewicz i p. Andrrzej Putra. Pojedynek był niezwykle zaciekły, ale przewagę, po fenomenalnej końcówce, zdobyły dziewczyny! W drugim meczu reprezentacja nauczycieli podejmowała reprezentację chłopców. Mecz był niezwykle wyrównany, ale to uczniowie naszej szkoły cieszyli się ze zwycięstwa. Warto wspomnieć, że nad poprawnym przebiegiem gry czuwał niezastąpiony p. Jan Żukowski! Po siatkarskich emocjach przyszedł czas na mecz koszykówki pomiędzy drugimi a trzecimi klasami. Jak się okazało, klasy trzecie musiały uznać wyższość drugoklasistów. Jednak to nie wyniki sportowe były tego dnia najważniejsze, ale to że zebraliśmy kartony słodyczy, które zostały przekazane Świetlicy Środowiskowej im. Dzieciątka Jezus. Wspólnie z II LO mieliśmy także możliwość pomóc choremu na ziarnicę złośliwą Krzysiowi. Zebraliśmy 2895,33 zł! Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, a szczególnie organizatorom całego przedsięwzięcia: Gabrieli Grygieńć, Tomkowi Nowalskiemu i Piotrkowi Przemielewskiemu, a także pozostałym członkom SU. Na koniec podziękowania składamy dyrekcji ILO i nauczycielom za możliwość organizacji całego przedsięwzięcia i okazaną pomoc.

Dobro zawsze wraca, dziękujemy!!!

Autorzy zdjęć – Michał Sobolewski i Kacper Szturgulewski.

Zostaw odpowiedź