Gra terenowa inspirowana twórczością Szekspira w naszej Szkole.

31 października w naszej szkole odbyła się gra terenowa, której główną inspiracją była twórczość Szekspira. Przedstawiciele klas w ciągu dwóch godzin lekcyjnych musieli rozstrzygnąć:

„Co to za kraj, co za morzem leży,
Choć w jego potęgę nie każdy wierzy,
Gdzie kilty męskie biodra opasają,
A piękne historie wśród wzgórz rozbrzmiewają.”

Odnaleźć miejsca takie jak: szatnia, którą „codziennie mijasz niezauważoną„, a w końcu odgadnąć czym była trucizna, od której zginęli bohaterowie Szekspira. Z rozwiązaniem 12 zagadek najszybciej poradziła sobie klasa 3B1, której serdecznie gratulujemy! Dziękujemy wszystkim uczniom za wzięcie udziału w zabawie, za zaangażowanie i za udowodnienie, że lektury przydają się nie tylko na lekcjach języka polskiego:)

Film

Zostaw odpowiedź