Złoto dla naszych siatkarek!

siatkarki_-lo_2016

Podczas tegorocznych Mistrzostw Suwałk w Piłce Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt triumf odniosła drużyna I Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkach. Mistrzostwa odbyły się w dniach 8 i 29 listopada 2016 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. M. Konopnickiej w Suwałkach. Spotkania zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” w 5 zespołowej grupie. Zawody prowadzili sędziowie delegowani przez Kolegium Sędziów Podlaskiego Związku Piłki Siatkowej.
Przyznano również wyróżnienie indywidualne dla najlepszej zawodniczki turnieju. Statuetka MVP powędrowała do Agnieszki Kowalewskiej z I Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkach. Na sukces całej drużyny zapracowali: Agnieszka Kowalewska (kpt.), Maria Jarzembowicz, Magdalena Szeszko, Martyna Kolenkiewicz, Agnieszka Kamińska, Weronika Karłowicz, Monika Zielińska, Kamila Harasimowicz, Inka Szymańczyk (l.), Izabela Andruszkiewicz, Katarzyna Dębowska, Alicja Słowikowska, Gabriela Grygieńć, Izabela Pojawa, Marta Wiszowata oraz trener Marcin Orzechowski.
To nie koniec siatkarskich emocji – już 16 grudnia 2016 r. będziemy gospodarzem IV terminu I ligi SZS woj. podlaskiego. Nasza drużyna podejmie walkę o zwycięstwo z: Zespołem Szkół z Sokółki oraz ZSOiZ z Ciechanowca. Liczymy na doping każdego ucznia naszej szkoły!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

siatka2016

Zostaw odpowiedź