„Are you bilingual? Es-tu bilingue? Bist du zweisprachig?

4 listopada 2016r. w auli im. Prof. Edwarda Szczepanika I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i  wręczenia nagród oraz dyplomów uczestnikom IV edycji Międzyszkolnego Regionalnego Konkursu Językowego „Are you bilingual? Es-tu bilingue? Bist du zweisprachig? organizowanego przez I LO, na którą zostali zaproszeni przedstawiciele władz Suwałk, Starostwa, nauczyciele i uczniowie.

W kategorii gimnazjum język angielski / język francuski  I miejsce zajęła Karolina Sawicka  z Gimnazjum nr 7  w Suwałkach.

W kategorii gimnazjum język angielski / język niemiecki I miejsce zajęła Aleksandra Jamróz  z Gimnazjum Marii Konopnickiej w Suwałkach, II miejsce zajął Patryk Barwicki z Gimnazjum Marii Konopnickiej w Suwałkach, III miejsce zajął Kacper Krzesicki z Gimnazjum Marii Konopnickiej w Suwałkach.

W kategorii liceum język angielski / język francuski  I miejsce zajęła Zuzanna Witkowska z I Liceum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach, II miejsce zajął Emil Sawicki z I Liceum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach,  III miejsce zajęła Weronika Jałbrzykowska z III Liceum Ogólnokształcącego.

W kategorii język angielski / język niemiecki  I miejsce zajęła Zuzanna Witkowska, II miejsce zajął Filip Stefanowicz,  III miejsce zajął  Dominik Bordzio.  Wszyscy uczniowie reprezentowali I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Suwałkach.

Przyznano również 3 wyróżnienia dla uczniów z Gimnazjum w Płocicznie: Łukaszowi Bielawskiemu, Julii Gałaszewskiej i Lidii  Nieszczerzewicz.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!!

Nagrody ufundowali:  Starosta Powiatu Suwalskiego, Rada Rodziców przy I Liceum Ogólnokształcącym  im. Marii Konopnickiej oraz Prezydent Miasta Suwałk. Serdecznie dziękujemy!

Na zakończenie uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego przygotowali dedykację muzyczną.

Serdecznie zapraszamy na kolejną, piątą edycję konkursu w roku szkolnym 2017/2018!

Zostaw odpowiedź