Stypendia Prezydenta dla naszych uczniów

21 uczniów naszego liceum otrzymało stypendia Prezydenta Miasta Suwałk za szczególne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2013/2014. Uroczyste wręczenie stypendiów odbyło się 9 września w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach. Stypendia te mają na celu wspieranie uczniów zdolnych i otrzymali je laureaci olimpiad szczebla wojewódzkiego oraz laureaci i finaliści szczebla centralnego. Nasi uczniowie stanowili najliczniejszą grupę stypendystów ze wszystkich suwalskich szkół. Gratulujemy! Galeria…

Oto lista stypendystów z naszego liceum:

 1. Bordzio Dominik (IB)
 2. Bziom Karol (IC)
 3. Chudecki Krzysztof Marek (ID)
 4. Ejlak Filip (IB)
 5. Galiński Piotr Krzysztof (IB)
 6. Janczulewicz Maciej (IF)
 7. Jurewicz Michał (IB)
 8. Juszkiewicz Mateusz (IB)
 9. Kopko Izabela (IC)
 10. Kulbacka Gabriela (IC)
 11. Makarewicz Agnieszka (IC)
 12. Osowski Bartłomiej Janusz (IB)
 13. Stefanowicz Filip Mikołaj (IF)
 14. Szymczyk Barbara (IB)
 15. Świerzbin Joanna (IB)
 16. Wasilewski Piotr (IB)
 17. Witkowska Zuzanna (IC)
 18. Wronowski Filip (IC)
 19. Zielińska Monika (IB)
 20. Siedlecka Paulina (IIID)
 21. Urbanowicz Anna Maria (IID)

Zostaw odpowiedź