Wiosenne biegi przełajowe w Dowspudzie

Przełaje2014a

Na zdjęciu: Aleksandra Nowosadko (III e – I miejsce), Daria Jabłońska (III b – III miejsce), Anna Bałon (II e – IV miejsce)

8 kwietnia 2014 r. 675 zawodniczek i zawodników z 36 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu suwalskiego, sejneńskiego oraz z miasta Suwałki a także 35 uczestników z 5 ośrodków dla osób niepełnosprawnych stanęło na starcie Wiosennych Zawodów Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych.
W biegach wystartowało 14 uczestników I LO m.in.: Milena Bałon, Michalina Kuszel, Wioleta Lutyńska, Anna Bałon, Sylwia Słabińska, Aleksandra Hanc, Martyna Gajewska, Aleksandra Nowosadko, Daria Jabłońska, Emilia Jankowska, Artur Podbielski, Michał Przełomski, Marek Świerzbin, Marcin Pietruszewski

Biegi odbywały się na trasach położonych przy Zespole Szkół w Dowspudzie. Zawodnicy pokonywali wyznaczone trasy na dystansach od 500 m do 2700 m w dwudziestu biegach.

Wyniki indywidualne:

dziewczyny
W klasyfikacji drużynowej szkół ponadgimnazjalnych I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Suwałkach zajęło III miejsce. Gratulujemy!!!

Zostaw odpowiedź