Spotkanie z p. Agnieszką Judycką, aktorką Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie i absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkach.

SONY DSC

W dniu 28 marca 2014 r. w ramach cyklu spotkań z absolwentami szkoły oraz wybitnymi osobowościami, gościliśmy Panią Agnieszkę Judycką, aktorkę Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie oraz serialu „ Na dobre i na złe”. Nasz gość opowiedział uczniom o tym jak zrealizowały się jego marzenia o zawodzie aktora, o pracy, wyrzeczeniach i pasji w dążeniu do ich realizacji. Były opowieści z czasów „ławki szkolnej” zarówno w I LO jak i Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Zgromadzeni uczniowie mieli okazję zobaczyć fragmenty spektakli teatralnych, w których występowała p. Agnieszka Judycka (Maskarady, Rum i coca-cola, Obcy) posłuchali jej utworów muzycznych, zadawali pytania.

Po spotkaniu oficjalnym nasz gość poprowadził zajęcia warsztatowe dla uczniów, którzy mają pasję aktora amatora i chcieliby w niedalekiej przyszłości przekuć w realizację marzenia o pracy w aktorstwie.
Więcej informacji o naszym gościu można znaleźć na:

Fanpage

Na koniec spotkania były kwiaty i zaproszenie do odwiedzania szkoły.

Zostaw odpowiedź