Pływacy I LO w Wojewódzkiej Licealiadzie

1-kopia

W dniu 26.02.2014r. na pływalni Aqua Parku odbyła się Licealiada Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu. Organizatorem imprezy był Podlaski Związek Sportowy. W zawodach udział wzięło 20 znakomitych pływaków z naszej szkoły m.in. Iga Drucis, Joanna Wysocka, Anita Wondołowska, Gabriela Koronkiewiccz, Paula Karwel, Sylwia Kawko, Anna Łukuć, Paulina Siedlecka, Monika Walendzewicz oraz Piotr Raczkowski, Miłosz Warakomski, Michał Krysa, Damian Wizgo, Kamil Słabiński, Marek Świerzbin, Marcin Jamróz, Patryk Fiedorowicz, Jacek Zakrzewski, Hubert Danilczyk.
GALERIA

W konkurencji indywidualnej na podium stanęli Joanna Wysocka 3 miejsce – 50m stylem klasycznym, Piotr Raczkowski 2 miejsce – 50 m w stylu grzbietowym oraz Patryk Fiedorowicz 3 miejsce – 50 m stylem motylkowym. W klasyfikacji generalnej chłopcy zdobyli mistrzostwo województwa, dziewczęta natomiast zostały wicemistrzyniami województwa.
Serdecznie dziękujemy zawodnikom naszej szkoły, którzy wykazali się ogromnym zaangażowaniem, determinacją a przede wszystkim znakomitymi umiejętnościami.

Zostaw odpowiedź