„ZAWODNIACY”

W dniu 16 października br. w Głównym Inspektoracie Sanitarnym odbyła się konferencja prasowa, inaugurująca kampanię społeczną „Zawodniacy”, która ma na celu promowanie picia wody wśród dzieci, młodzieży oraz ich rodziców.
Organizatorem kampanii jest Polskie Towarzystwo Programów Zdrowotnych. Kampania została objęta honorowym patronatem Głównego Inspektora Sanitarnego, a współfinansowana jest ze środków Ministerstwa Zdrowia.
Z tej okazji w naszej szkole przygotowane zostały ulotki informacyjne na temat wody, które znajdują się przy sklepiku szkolnym oraz w gabinecie higienistki szkolnej i psychologa szkolnego.
Na stronie internetowej naszej szkoły (zakładka psycholog szkolny) został również zamieszczony poradnik „O wodzie”.

 Zachęcam do czytania:)
Agnieszka Trofimiuk

Zostaw odpowiedź