Programistyczny konkurs drużynowy Marathon24

Zachęcam 3-osobowe zespoły uczniowskie do wzięcia udziału w ogólnopolskim zespołowym konkursie programistycznym Asseco Programming Marathon24 Gdynia 2013 organizowanym przez Asseco Poland, CodiLime i miasto Gdynia.

Konkurs składa się z dwóch etapów: kwalifikacji i finału. Kwalifikacje odbędą się 19 października 2013 on-line na www.marathon24.com i będą trwały 5 godzin. Maksymalnie 30 zespołów z najlepszymi wynikami zostanie zaproszonych do udziału w finale.

Finał odbędzie się w Gdyni, w Pomorskim Parku Naukowo-Technnologicznym, 30 listopada 2013 i będzie trwał 24 godziny, w trakcie których zespoły będą rywalizowały ze sobą w czasie rzeczywistym rozwiązując 3 zadania. Dla 3 zespołów z najwyższą liczbą punktów przewidziane są nagrody o łącznej wartości ponad 30 tys. zł.

Rejestracja trwa do 17 października 2013 na www.marathon24.com. Więcej informacji na https://www.facebook.com/Marathon24 i https://twitter.com/Marathon24.

Chęć udziału proszę także zgłosić do mnie osobiście lub mailowo (edan@onet.pl) podając listę osób należących do zespołu.

Za www.oi.edu.plMarek Gałaszewski

Zostaw odpowiedź