Hall of Fame

I. Krzysztof Leszczyński

  1. Brązowy Medalista XXIII Międzynarodowej Olimpiady Informatycznej
  2. Srebrny Medalista XII Bałtyckiej Olimpiady Informatycznej
  3. Srebrny Medalista XVIII Olimpiady Informatycznej Centralnej Europy
  4. Laureat I miejsca XVIII Olimpiady Informatycznej
  5. Laureat II miejsca XVII Olimpiady Informatycznej

II. Eryk Kijewski

  1. Laureat III miejsca XXII Olimpiady Informatycznej
  2. Finalista XXI Olimpiady Informatycznej
  3. Awans do II etapu XXIII Olimpiady Informatycznej

III. Kamil Dębowski

  1. Laureat III miejsca XX Olimpiady Informatycznej
  2. Awans do II etapu XVIII Olimpiady Informatycznej
  3. Awans do II etapu XIX Olimpiady Informatycznej

IV. Konrad Kijewski

  1. Laureat III miejsca XIX Olimpiady Informatycznej
  2. Awans do II etapu XVIII Olimpiady Informatycznej

 V. Piotr Leszczyński

  1. Finalista z wyróżnieniem XV Olimpiady Informatycznej
  2. Awans do II etapu XIV Olimpiady Informatycznej

 VI. Paweł Grajewski

  1. Finalista IX Olimpiady Informatycznej
  2. Awans do II etapu VIII Olimpiady Informatycznej

VII. Adam Iwanicki

  1. Finalista X Olimpiady Informatycznej
  2. Awans do II etapu IX Olimpiady Informatycznej

VIII. Łukasz Wałejko

  1. Finalista XVIII Olimpiady Informatycznej
  2. Awans do II etapu XVII Olimpiady Informatycznej

IX. Janusz Jurski

  1. Finalista I Olimpiady Informatycznej

X. Piotr Gaiński

  1. Awans do II etapu XXIII Olimpiady Informatycznej
  2. Awans do II etapu XXIIV Olimpiady Informatycznej

XI. Mateusz Kitlas

  1. Awans do II etapu XVII Olimpiady Informatycznej
  2. Awans do II etapu XVI Olimpiady Informatycznej

XII. Michał Bronikowski

  1. Awans do II etapu XXII Olimpiady Informatycznej

XIII. Kamil Gorlo

  1. Awans do II etapu XI Olimpiady Informatycznej

XIV. Szymon Kuklewicz

  1. Awans do II etapu V Olimpiady Informatycznej

XV. Anna Łowczyńska

  1. Awans do II etapu XI Olimpiady Informatycznej

XVI. Tomasz Siłkowski

  1. Awans do II etapu XXIV Olimpiady Informatycznej