Wyniki XXV Festiwalu Piosenki i Poezji Patriotycznej.

W Festiwalu wzięło udział ponad 120 uczestników, którzy zaprezentowali 93 utwory. Ze względu na dużą ilość wykonawców i bardzo wysoki oraz wyrównany poziom poszczególnych występów Jury, aby ocenić sprawiedliwie, niejednokrotnie musiało przyznać miejsca równoległe.

Kategoria piosenki:
I Julia Jachimowicz I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Suwałkach
I Anna Barszczewska I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Suwałkach
II Weronika Ostrowska Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem
II Magdalena Bartoszewicz  I Liceum Ogólnokształcące im. Grzegorza Piramowicza w Augustowie
III Gabriela Biała Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem
III 2 LO Band w składzie: Zuzanna Stankiewicz, Dominika Sala, Wiktor Bogdan, Michał Letkiewicz, Szymon Koprowski, Damian Dubiński II Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Zygmunta Podhorskiego w Suwałkach
 Kategoria recytacji
I  Wiktoria Cichosz I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Suwałkach
I Zuzanna Kułak I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Suwałkach
I Klaudia Łożyńska I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Suwałkach
II Julia Filipow I Liceum Ogólnokształcące im. Grzegorza Piramowicza w Augustowie
II Agnieszka Jaśko I Liceum Ogólnokształcące im. Grzegorza Piramowicza w Augustowie
II Ewelina Stankiewicz I Liceum Ogólnokształcące im. Grzegorza Piramowicza w Augustowie
II Justyna Wasilewska II Liceum Ogólnokształcące im. Polonii i Polaków na Świecie w Augustowie
III Wiktoria Buchowska Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach
III Klaudia Michałowska II Liceum Ogólnokształcące im. Polonii i Polaków na Świecie w Augustowie
III Urszula Prostko II Liceum Ogólnokształcące im. Polonii i Polaków na Świecie w Augustowie
III Klaudia Stach Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku
Kategoria twórczości  własnej
I  Karolina Kuryło I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Suwałkach
II Aleksandra Andrzejewska I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Suwałkach
II Ewelina Podbielska I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Suwałkach
III Maria Magdalena Czarniecka II Liceum Ogólnokształcące im. Polonii i Polaków na Świecie w Augustowie
III Martyna Petas Augustowskie Centrum Edukacyjne w Augustowie
III Bartosz Radziewicz I Liceum Ogólnokształcące im. Grzegorza Piramowicza w Augustowie
III Katarzyna Skibicka II Liceum Ogólnokształcące im. Polonii i Polaków na Świecie w Augustowie

Zostaw odpowiedź