Sukces Aleksandry Radziwonowicz i tancerek Studia Tańca Dance Zone

Tancerki Studiu Tańca Dance Zone z Suwałk udowodniły, że nie mają sobie równych. Z Mistrzostw Europy i Pucharu Świata wróciły z licznymi nagrodami.

12

Mistrzostwa Europy i Puchar Świata Federacji WADF odbyły się w Płocku w dniach 13-14.06.2015 roku. Nasi tancerze zaprezentowali się doskonale zdobywając najwyższe nagrody. Aleksandra Radziwonowicz i Arkadiusz Jarosz zdobyli I Miejsce na Mistrzostwach Europy i Pucharze Świata federacji WADF w kategorii World Cup Contemporary Ballet Duos Youth & Adults w choreografii Roberta Śliżewskiego. Mistrzostwo Europy i Puchar Świata uzyskały również zespół Team III „Motyle” w choreografii Anny Śliżewskiej i Team Fusion w choreografii Roberta Śliżewskiego. Obie grupy startowały w kategorii World Cup Choreographed Dance Show All styles Showcases Mixed age – performdance do lat 11 Motyle i 12-15 Team Fusion. Mini Formacja Team w kategirii World Cup Contemporary Ballet Small teams Youth & Adults wywalczyła II Miejsce, choreografia Robert Śliżewski. Ta sama Mini Formacja zdobyła I miejsce w kategorii World Cup Jazz Dance Small teams Youth & Adults w choreografii Roberta Śliżewskiego. Nasze najmłodsze uczestniczki grupa Mini Formacja z Szósteczki działająca W SP6 w Suwałkach w tej samej kategorii tanecznej zajęły również I Miejsce, choreografia Anna Śliżewska. Ewa Hryńko wytańczyła VI Miejsce w kategorii World Cup Urban Street (Hip Hop) Solo Female Youth & Adults. Aleksandra Radziwonowicz otrzymała również IV lokatę w kategorii World Cup Contemporary Ballet Solo Female & Male Youth & Adults. VII lokatę wywalczył Squadzik w kategorii World Cup Urban Street (Hip Hop) Small teams Juniors.