WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO

SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

Współzawodnictwo sportowe szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego w roku szkolnym 2012/2013 prowadzone było w trzech kategoriach: głównej (łącznej) oraz dziewcząt i chłopców. Program współzawodnictwa obejmował 17 dyscyplin sportowych, w których zorganizowanych zostało 50 imprez wojewódzkich (ponadpowiatowych) z udziałem 6083 zawodników i zawodniczek reprezentujących 706 zespołów szkolnych.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA SZKÓŁ:

Miejsce Nazwa Szkoły Miejsce
Dziewczęta Chłopcy
1 IV LO Białystok 1 3
2 ZSR CKP Białystok 2 1
3 VI LO Białystok 4 2
4 II LO Białystok 3 6
5 ZSMiO 5 Łomża 14 4
6 ZSEiO 6 Łomża 7 10
7 ZS Suchowola 8 11
8 ZSBG Białystok 21 5
9 II LO Łomża 10 13
10 ZS Sokołka 9 16
11 III LO Białystok 5 26
12 ZSOiZ Mońki 11 17
13 VIII LO Białystok 18 12
14 ZSG Białystok 15 15
15 II LO BJN Bielsk Podlaski 13 21
16 ZS Wojewodzin 16 22
17 ZSM Łapy 20 14
18 I LO Suwałki 12 29
19 V LO Białystok 17 29
20 LO Sejny 6 42
21 LO Wysokie Mazowieckie 27 19
22 ZSOiZ Ciechanowiec 24 23
23 ZSWiO 7 Łomża 22 28
24 ZSZ Sokółka 23 31
25 ZS 2 Grajewo 26 27
26 I LO Bielsk Podlaski 29 24
27 I LO Łomża 25 32
28 ZST Białystok 38 18
29 II LO Suwałki 19 39
30 I LO Łapy 36 25
31 ACE Augustów 49 9
32 III LO Łomża 28 37
33 ZSHE Białystok 33 33
34 ZS Dąbrowa Białostocka 34 35
35 ZSZ 2 Białystok 30 41
36 ZSR Czartajew 42 33
37 I LO Białystok 39 38
38 ZSM CKP 2 Białystok 7
39 ZSE Białystok 8
40 XIV LO Białystok 35 47
41 III LO Suwałki 32 52
42 ZS Niećkowo 41 43
43 ZSR Sokółka 36 50
44 X LO Białystok 43 45
45 VII LO Białystok 31 67
46 ZST Suwałki 20
47 ZS CKR Janów 52 40
48 ZSR Ostrożany 67 36
49 ZS Szczuczyn 49 44
50 I LO Zambrów 44 55
51 II LO Augustów 40 73
52 ZS 4 Bielsk Podlaski 45 62
53 ZSZ Wysokie Mazowieckie 47 56
54 ZS Brańsk 46 61
55 I LO Augustów 59 48
56 ZSZ 5 Białystok 58 49
57 ZS Siemiatycze 53 58
58 LO Drohiczyn 62 53
59 ZS 1 Zambrów 74 46
60 CE Supraśl 71 57
61 ZSOiZ Goniądz 48 85
62 ZSTiO 4 Łomża 62 64
63 ZSR Krzyżewo 51
64 ZS CKR Rudka 62 68
65 LO LJN Puńsk 54 77
66 XIII LO Białystok 55 75
67 ZS Michałowo 54
68 LO Choroszcz 68 71
69 XI LO Białystok 55 80
70 ZSOiZ Czyżew 61 76
71 ZSZ Hajnówka 60 78
72 ZSL Białowieża 59
73 CKZ Wysokie Mazowieckie 59
74 ZS CKR Sejny 79
75 II LO DNJB Hajnówka 65 73
76 ZSA Zambrów 73 72
77 ZS 1 Bielsk Podlaski 65
78 ZS 3 Bielsk Podlaski 66
79 ZS 4 Suwałki 70
80 ZSP Kolno 66 88
81 KLO Łomża 74
82 KLO Białystok 83
83 ZSD Łomża 87
84 ZST Kolno 69

Zostaw odpowiedź