Przełaje w Dowspudzie

W dniu 22.04.2013 na trasach położonych przy Zespole Szkół w Dowspudzie odbyły się Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych, nie mogło tam zabraknąć również reprezentantów naszej szkoły. W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy czwarte a wśród liceów pierwsze miejsce.


Wyniki:

Rocznik 1996 – 2700 m
1. Dawid Warakomski ZST Suwałki 40
2. Paweł Butkiewicz ZST Suwałki 35
3. Dawid Dorochowicz ZS CKR Suwałki 32
4. Szymon Birt ZST Suwałki 30
5. Karol Żukowski ZST Suwałki 28
6. Marek Świerzbin I LO Suwałki 26
7. Michał Grygutis ZS CKR Suwałki 24
8. Damian Ostaszewski ZST Suwałki 23
9. Dariusz Szponka ZS CKR Suwałki 22
10. Daniel Jasionowski ZS CKR Suwałki 21
11. Damian Skorupski ZS Dowspuda 20
12. Krzysztof Paciorkowski ZS CKR Suwałki 19
13. Sebastian Jurczyk ZST Suwałki 18
14. Krzysztof Malinowski ZS Dowspuda 17
15. Kacper Idczak III LO Suwałki 16

 

Rocznik 1995 i starsi – 270 m
1. Paweł Karwowski ZS nr 6 Suwałki 40
2. Kamil Jagłowski ZS Dowspuda 35
3. Arkadiusz Ostaszewski ZST Suwałki 32
4. Karol Puniszkis ZS Dowspuda 30
5. Krzyszto Żukowski ZST Suwałki 28
6. Marcin Bobrowski ZS CKR Suwałki 26
7. Wojciech Milewski ZST Suwałki 24
8. Kamil Taraszkiewicz ZS nr 6 Suwałki 23
9. Piotr Myszkowski ZS CKR Suwałki 22
10. Piotr Stasiński ZS CKR Suwałki 21
11. Paweł Kaszuba II LO Suwałki 20
12. Damian Bobkowski ZST Suwałki 19
13. Artur Kowalewski ZST Suwałki 18
14. Mateusz Jachimowicz ZST Suwałki 17
15. Andrzej Urynowicz ZS CKR Suwałki 16
16. Waldemar Siłkowski ZS CKR Suwałki 15
17. Szymon Kuprewicz Technikum nr 4 Suwałki 14
18. Adrian Muraczewski ZST Suwałki 13
19. Krystian sawicki ZST Suwałki 12
20. Marcin Pietruszewski I LO Suwałki 11
21. Tomasz Stefanowicz I LO Suwałki 10
22. Michał Suchocki ZS CKR Suwałki 9
23. Wojciech Zachar ZS CKR Suwałki 8
24. Rafał Kruszka ZS CKR Suwałki 7
25. Marcin Baranowski ZS Dowspuda 6
26. Wojciech Zawada ZST Suwałki 5
27. Robert Gryczan ZS CKR Suwałki 4
28. Mariusz Krzykwa ZS Dowspuda 3
29. Patryk Franko II LO Suwałki 2
30. Paweł Szczesny ZS Dowspuda 1

 

Rocznik 1995 i starsi – 1500 m
1. Aleksandra Nowosadko I LO Suwałki 40
2. Katarzyna Wierzbicka Technikum nr 4 Suwałki 35
3. Urszula Syperowicz I LO Suwałki 32
4. Dorota Koncewicz ZS CKR Suwałki 30
5. Emilia Jankowska I LO Suwałki 28
6. Ewelina Dąbrowska ZS CKR Suwałki 26
7. Justyna Przemielewska ZS CKR Suwałki 24
8. Aleksandra Hanc I LO Suwałki 23
9. Natalia Duś ZSCKR Suwałki 22
10. Urszula Iwanowska ZS CKR Suwałki 21
11. Ewelina Jurska ZS CKR Suwałki 20
12. Katarzyna Zagórska ZS Dowspuda 19
13. Justyna Ołów I LO Suwałki 18
14. Anna Pajewska ZS CKR Suwałki 17
15. Sylwia Pawluczyk ZS Dowspuda 16
16. Karolina Łukaszczuk ZS Dowspuda 15
17. Agnieszka Jankowska ZS Dowspuda 14
18. Monika Gwiazdowska ZS CKR Suwałki 13
19. Ewa Słowikowska ZS CKR Suwałki 12
20. Julia Galicka ZS Dowspuda 11
21. Anna Kosakowska ZS CKR Suwałki 10
22. Adriana Adamejt Technikum nr 4 Suwałki 9
23. Marta Pawluczyk ZS Dowspuda 8
24. Żaneta Pretko ZS Dowspuda 7
25. Wioleta Brankiewicz ZS CKR Suwałki 6
26. Ewa Orłowska ZS 6 Suwałki 5
27. Monika Żukowska ZS Dowspuda 4

 

Rocznik 1996 – 2700 m
1. Dawid Warakomski ZST Suwałki 40
2. Paweł Butkiewicz ZST Suwałki 35
3. Dawid Dorochowicz ZS CKR Suwałki 32
4. Szymon Birt ZST Suwałki 30
5. Karol Żukowski ZST Suwałki 28
6. Marek Świerzbin I LO Suwałki 26
7. Michał Grygutis ZS CKR Suwałki 24
8. Damian Ostaszewski ZST Suwałki 23
9. Dariusz Szponka ZS CKR Suwałki 22
10. Daniel Jasionowski ZS CKR Suwałki 21
11. Damian Skorupski ZS Dowspuda 20
12. Krzysztof Paciorkowski ZS CKR Suwałki 19
13. Sebastian Jurczyk ZST Suwałki 18
14. Krzysztof Malinowski ZS Dowspuda 17
15. Kacper Idczak III LO Suwałki 1616. Dawid Bernatowicz ZS CKR Suwałki 15
17. Rafał Ćwikliński ZS Dowspuda 14
18. Emil Buczyński ZS nr 6 Suwałki 13
19. Marcin Kosak ZST Suwałki 12
20. Krystian Matyszkiel ZS CKR Suwałki 11
21. Mateusz Chrapowicki ZST Suwałki 10
22. Adrian Siłkowski ZS nr 6 Suwałki 9
23. Kamil Dziadkowski ZS nr 6 Suwałki 8
24. Kamil Ferenc ZS nr 6 Suwałki 7
25. Paweł Grygutis ZS CKR Suwałki 6
26. Krystian Chmielewski ZS CKR Suwałki 5
27. Paweł Brankiewicz ZS CKR Suwałki 4
28. Wojciech Harasim ZS Dowspuda 3
29. Patryk Buczyński ZST Suwałki 2
30. Łukasz Prawdzik ZS Dowspuda 1
31. Rafał Paciorkowski ZS nr 6 Suwałki
32. Dawid Życzkowski ZS CKR Suwałki
33. Bogdan Kardel ZS nr 6 Suwałki
34. Szymon Moęjko ZST Suwałki
35. Patryk Brzostowski ZS CKR Suwałki
36. Karol Kubrak ZS CKR Suwałki
37. Maciej Piotrowski ZS Dowspuda
38. Piotr Prusko ZS Dowspuda
39. Norman Białous ZS Dowspuda
40. Jakub Karczewski ZS Dowspuda
41. Dariusz Stankiewicz ZST Suwałki

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
1. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach 575    8
2. Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach 397                                         6
3. Zespół Szkół w Dowspudzie 344
4. I Liceum Ogólnokształcące w Suwałkach 188                         5
5. Liceum Ogólnokształcące nr 3 w Suwałkach 161                                   4
6. Zespół szkół nr 6 w Suwałkach 105                                                             3
7. Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Suwałkach 94                                     2
8. Technikum nr 4 w Suwałkach 58                                                                  1

Zostaw odpowiedź