Wyniki olimpiad

WYNIKI KOLEJNYCH ETAPÓW OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH UCZNIÓW

I LO IM. M. KONOPNICKIEJ

 

 

Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej

1 Zuzanna Łabanowska I D
2 Paweł Kondzior II E

Olimpiada Fizyczna – awans do II stopnia

1 Kamil Dębowski III B
2 Błażej Krzesicki III B
3 Tomasz Miś III B
4 Marcin Zawadzki III B

Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – Fizyka – awans do II etapu

1 Maciej Bubrowski III B
2 Jakub Budka III B
3  Błażej Krzesicki III B
4  Michał Ołdak III B
5 Zawadzki Marcin III B
6 Dominika Czyżewska II B
7 Urszula Frydrych III G
8 Aleksandra Kościuch II B
9 Mateusz Rusiński III C

Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – Matematyka – awans do II etapu

1 Czyżewska Natalia II B
2 Dębowski Kamil III B
3 Marcin Zawadzki III B
4 Michalina Tumialis III B

Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – Geografia z elementami geologii –  II etap

1 Radosław Buziuk III E
2 Katarzyna Kalinowska III E
3 Piotr Kotarski III E
4 Urszula Syperowicz III E

Olimpiada języka angielskiego – awans do etapu okręgowego

1 Piotr Raczkowski II B

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

1 Paweł Kondzior III E
2 Aleksander Papadopulos II E
 

Olimpiada Artystyczna – awans do etapu okręgowego

1 Magdalena Andrulewicz III D

Olimpiada Przedsiębiorczości – awans do etapu okręgowego

1 Paweł Kondzior III E
2 Kacper Rozmysłowski I C

Olimpiada Historyczna – awans do eliminacji okręgowych

1 Karolina Lutyńska III D
2 Patryk Nowakowski II D
3 Mateusz Rudziński III D
4 Klaudia Tuziemska III D

Olimpiada Języka Niemieckiego

1 Joshua Austin Hanson I B

Olimpiada Geograficzna – awans do II etapu

1 Sebastian Maciulewski III E
2 Urszula Syperowicz III E
3 Marcin Zawadzki III B
4 Hubert Lau II E
5 Urszula Walicka II E
6 Patrycja Jonio II E
7 Karolina Lipińska II E
8 Magdalena Leończuk II E
9 Weronika Pijagin II E
10 Dominika Czyżewska II B

Olimpiada Biologiczna – awans do etapu okręgowego

1 Maja Wojtczak III C

Olimpiada Matematyczna – awans do zawodów II stopnia

1 Kamil Dębowski III B

Olimpiada Informatyczna

1 Kamil Dębowski III B

Olimpiada Języka Francuskiego – awans do etapu regionalnego

1 Patryk Nowakowski II D
2 Daniela Stilger II C

Olimpiada Języka Łacińskiego – awans do II etapu

1 Patryk Nowakowski II D
2 Daniela Stilger II C

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego – awans do etapu pisemnego

1 Joanna Gajewska II D
2 Agnieszka Mackiewicz II D
3 Jan Małkiński II D
4 Adrianna Krymska III D
5 Anna  Barszczewska III A

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej – awans do etapu wojewódzkiego

1 Klaudia Nadolnik II C
2 Dominik Okrój IC

Olimpiada Teologii Katolickiej – awans do etapu diecezjalnego

1 Paweł Bubrowski I B
2 Agata Olszewska I A

Ogólnopolska Olimpiada Tematyczna „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”

1 Mateusz Moroz I F

Olimpiada Lingwistyczna – awans do etapu okręgowego

1 Kamil Dębowski III B
2 Michalina Tumialis III B
3 Krzysztof Waraksa III B
4 Piotr Przestrzelski I B

 

 

Jedna odpowiedź dla “Wyniki olimpiad”

  1. ja napisał(a):

    Piękny wynik 🙂
    Tylko pogratulować, oby tak dalej!

Zostaw odpowiedź